RepertuarWszystkie nasze spektakle oparte są na żywym aktorze. Posługujemy się także kukiełkami oraz pacynkami. 
Przy realizacji przedstawień współpracujemy z muzykami oraz plastykami.

O SMOKU CO PĘKŁ TEGO ROKUTo zabawna historia opowiedziana na kanwie legendy o smoku wawelskim. Dużo humoru, trzech aktorów, taniec z dziećmi, barwne kostiumy i scenografia to atuty tego spektaklu. 
Premiera: 20 kwietnia 2018 r.


CALINECZKAW naszej interpretacji to opowieść o poszukiwaniu miłości i jej odnajdywaniu. W naszej bajce nawet Kret z Myszką kończą happy endem. Spektakl budowany jest dynamicznie z udziałem dzieci. W przedstawieniu bierze udział trzech aktorów. Wykorzystanych jest 9 lalek oraz 7 kostiumów.
Premiera: 10 października 2016

NIE TYLKO O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCETo zabawna opowieść o marzeniach, chciwości i przebaczeniu. Rybak z żoną znajdują Złotą Rybkę która spełnia ich życzenia - tak zaczyna się ta bajka - opowiadana przez babcię - wnuczkowi, który wciąż pragnie nowych zabawek.
Premiera: 2 kwietnia 2017

KOT PSOT I PRZYJACIELE
To bajka autorska, powstała na podstawie opowiadań jakie jedna z twórczyń spektaklu opowiadała swoim dzieciom na dobranoc. Opowieść osadzona jest na wiejskim podwórku gdzie mieszka Kot Psot wraz z Kurką Trzypiórką i Psem Budkiem. Przestrzegają oni głównego bohatera, żeby nie zapuszczał się sam do ciemnego lasu. Jednak żądny przygód Kot wyrusza w nieznane. Koga spotka i jak to się skończy dowiecie się właśnie z tej bajki. Jest to humorystyczna opowieść o przyjaźni.
Premiera: 10 październik 2017